Artykuły
Przepisy kulinarne

Twój adres e-mail

Niepoprawny adres email
Zapisz się Wypisz się
Sonda

Co to jest  giełda ?
W giełdzie szybko znajdziesz niezbędne akcesoria z branży myśliwskiej. Na portalu ogłszają sie zarówno firmy jak i zwykli użytkownicy, którzy mogą się wymieniać używanymi towarami. Giełda działa na zasadzie wygasających ogłoszeń wystawianych na 30 dni. Po wygaśnięciu ogłoszenia możesz go odnowić na kolejne 30 dni. Dodajac swój wpis możesz zamieścić swoje ogłoszenie dodając treść i zdjęcia. W giełdzie znajdziesz: broń, optykę, akcesoria myśliwskie, odzież, literaturę, trofea, psy. Na własne konto możesz dodawać nieskończoną liczbę ogłoszeń.


Co to jest katalog firm ?
W katalogu firm szybko znajdziesz firmy myśliwskie oraz niezbędne usługi związane z branżą. W katalogu wyszukasz niezbędną informację o myśliwych, instruktorach, strzelnicach, kołach myślwiskich, agroturystyce, sporcie i rekreacji.

Jeśli chcesz się zareklamować w portalu łowieckim i trafić ze swoim wpisem do naszych użytkowników dodaj się do wybranej kategorii.
Masz możliwość opisania własnej działalności wraz ofertą i zdjęciami jako myśliwi, koło łowieckie czy sklep myśliwski. Dodatkowo zapewniamy we wpisie geolokalizajcę, co zapewnia że Klient bez problemów Cię odnajdzie.

Dodając się do katalogu, system automatycznie udostępnia twój wpis w wyprawie planowanej, dzięki niej przyszły użytkownik portalu może wybrać twoją ofertę do zaplanowanego czynnego pobytu z zakresu łowiectwa.
Co to jest wyprawa planowana i jak z niej korzystać ?

Wyprawa planowana pomoże ci zorganizować szczegółowo Twoją przygodę myśliwską. Dzięki niej możesz wybrać region (wraz ze strzelnicą) do którego chcesz się wybrać oraz wybrać osobę, która Cię nauczy i  poprowadzi (Myśliwy, Instruktor). Ponadto jeśli jedziesz z daleka będziesz miał dostęp noclegów z danego regionu, biuro polowań jak i sklepy myśliwskie w których możesz nabyć niezbędny sprzęt do polowania. Całość Twojej wybranej wyprawy planowanej możesz wydrukować bądź zapisać na swoim komputerze. Aby skorzystać z wyprawy planowej nie musisz być zalogowany wystarczy krok po kroku odpowiadać na pytania, aby stworzyć Swoją niezapomnianą wyprawę myśliwską.Co to są pamiętniki i jak z nich korzystać ?

Jeśli doświadczyłeś niezapomnianej historii myśliwsko-łowieckiej i chcesz się nią podzielić z innymi zapraszamy Cię do stworzenia swojego wirtualnego pamiętnika. Możesz dodać swoje opowieści z polowań, wypraw czy imprez łowieckich i udostępnić je swoim znajomym. Dzięki wirtualnemu pamiętnikowi stworzysz animowaną opowieść w formie książki. W pamiętniku możesz dodawać zdjęcia jak również wybrać okładkę oraz dodać tytuł opowieści. Dodatkowo dzięki pamiętnikowi możesz zapisać swoją opwieść na dysku własnego komputera.
Pamiętniki to opowieści myśliwskie tworzone przez użytkowników portalu. Każdy internauta może po zalogowaniu na własne konto stowrzyć własną niezapomnianą opowieść myśliwską składającą się z różnych wątków. Wystarczy założyć konto. Po zalogowaniu się mamy w menu użytkownika, które znajduje się pod logiem (prawy górny róg) wybieramy przycisk pamiętnik. Otworzy nam się strona menu w którym mamy do wyboru:

- edycję okładki (wybieramy interesującą nas okładkę, wybieramy tytuł oraz kolory i czcionki)
- edycję opowieści (edytujemy opwowieści może być klika opowieści dostępnych w książce)
- nowa opowieść (tworzymy nową opowieść możliwość dodawania tekstu i zdjęcia)
- podgląd (wizualizacja naszej opowieści w formie animacji)
- zapisz na dysku (możliwość zapisania własnej opowieści na dystku lub pendrive)

Tworząc opowieść dodajemy nowe historie klikając na Nowa opowieść. Opowieści mogą zawierać osobno kilka nowych historii. System sam automatycznie składa wszystkie dodane opowieści tworząc całość. Aby przeglądnąć własną opowieść klikamy na przycisk Podgląd.

Zaprszamy wszystkich do tworzenia nowych opowieści myśliwskich.


Dodaj ogłoszenie
Zdjęcia myśliwskie